גריטת מכוניות

גריטת מכוניות

גריטת מכוניות

א.א קאר סנטר בע"מ - גריטה של מכוניות

 

א.א. קאר סנטר מוטורס – עסקי רכב ופעילויות גריטה

 

 

קבוצת א.א. קאר סנטר מוטורס עוסקת במגוון תחומים בענף הרכב וחלקיו. במרכז פעילות הליבה של הקבוצה פועלות 2 חברות: א. מרכז שרות ושווק של רשת UMI הכולל רכבי שברולט, איסוזו, ביואיק מבית היצרן "ג´נרל מוטורס". המרכז כולל אגפי: מכירות רכב חדש ומרכז טרייד אין, איבזור – לרכבים הנרכשים. מוסך – הכולל מחלקות מכונאות, חשמל, מיזוג אויר ודיאגנוסטיקה. פחחות וצבע – מהמשוכללות והגדולות באזור הדרום. ב. עסקי רכב ופעילויות גריטה מרכז ארצי לחלפים משומשים. למרכז הסכמים עם חברות ביטוח לקליטת רכבים לאחר אירוע ביטוחי בתחומים: רכבים לפירוק ורכבים לשיקום, רכבים לפירוק לאחר הכרזתם כ"אובדן מוחלט"

 

 

א.א קאר סנטר - גריטת מכוניות

 08-8524238

לקבלת הצעות מחיר ופרטים נוספים, אנא השאירו פרטיכם:
שם:
:Name
טלפון:
:Phone
דוא"ל:
:Email
פרטי פנייה
כתבות מקצועיות

תוכנית גריטת מכוניות

 

קאר סנטר - גריטה של רכבים וחלקי חילוף - החברה נוסדה בשנת 1996 ועברה למשכנה החדש בשנת 1998, ומאז היא מדורגת בחמישה דגלי שירות - הדרגה הגבוהה ביותר ברשת UMI. גריטה - החברה מנוהלת ע"י עוזי ברקוביץ´ וירון פרי ולכל מחלוקתיה. תקן ISO-9002, המעיד על ניהול בסטנדרטים גבוהים. בחברה מועסקים כ-61 עובדות ועובדים, שעברו את כל ההכשרות המתאימות וכולם כאחד מן המובילים בתחומם - גריטה של רכבים.

 

 

החברה הציבה לעצמה מטרה לשרת את הלקוח עד הפרט הקטן ביותר. במרכז מחלקה למכירת רכב חדש, מחלקת טרייד-אין, מחלקת איבזור ומוסך מקצועי עם מחלקות חשמל, מזוג אויר ודיאגנוסטיקה. כמו כן במרכז מחלקת פחחות וצבע מן הגדולות באזור הדרום. לאחרונה נפתח בקאר סנטר מוטורס אשדוד, מגרש פירוקי מכוניות שמתמחה במכירה ושיווק של חלקי חילוף משומשים הן מפירוק והן מייבוא לפרטיים ולמוסכים בכל חלקי הארץ. בעלי מקצוע אשר מתמחים בגריטה, גריטת רכבים, גריטת מכוניות. קאר סנטר - גריטה של מכוניות וחלקי חילוף.

 

מהי תוכנית גריטת מכוניות?

תוכנית גריטת מכוניות אומרת כך, בעלי רכב 20 שנה ויותר, אשר רישיונו עדיין בתוקף, יוכלו למסור את רכבם למגרשים ייעודיים לגריטת מכוניות, בהם תתבצע גריטת הרכב. כל החלקים של הרכב הגרוט יושבתו ויועברו למיחזור באתרים הרצויים. תמורת גריטת הרכב, יבל בעל הרכב פיצוי בסך כ-3,000 ש"ח מהמדינה בהעברה בנקאית עד 90 יום.

 


אילו מכוניות מיועדות לגריטה?

הרצון של מדינת ישראל להידמות למדינות מתוקנות בעולם המערבי מביא למהלכים מיוחדים שתורמים לאיכות הסביבה. אנו חיים בעולם אקולוגי יותר שבו מבינות מדינות רבות בעולם כיצד זיהום אוויר יכול לפגוע רבות בתושביהן. כך נולדות תכניות לשיפור המצב הסביבתי כשאחת מהן היא גריטת מכוניות ישנות בכדי למנוע מהן לזהם את האוויר בצורה קיצונית.

 

כיום עולות על כבישי העולם מכוניות חדישות שיש להן יתרונות רבים. אחד היתרונות הוא זיהום אוויר נמוך יותר, וניתן לראות כיצד בישראל  משווקים דגמים רבים שיוצרים הרבה פחות זיהום. תהליך של הצערת המודלים של הרכבים בא לידי ביטוי בביצוע גריטת מכוניות שגילן מעל 20 שנה. מדובר כאמור ברכבים שגם אם הם נוסעים בצורה תקינה עדיין הם מזהמים מאוד.

 

 

גריטת מכוניות 3000, שקלים מחכים לכם

ישמח סתם כך לנסוע למקום מסוים ולהפקיד את רכבו הישן לגריטה. גם במקרה שבו אין לנו כל בעיה לראות כיצד רכב שלא שירת אותנו בצורה טובה הופך לגרוטאת מתכת, עדיין אנו צריכים לראות תמורה למהלך זה. כך אפשר לראות כיצד קבעה המדינה תמריץ מסוים עבור מי שיסכים להשתתף במהלך חשוב כל כך כמו גריטת מכוניות.

 

משדר האוצר הציג תקציב המתאים לגריטה של עד 6,600 מכוניות בכל שנה. כך יכולים אזרחי ישראל למסור את רכבם ולראות כיצד גריטת מכוניות שווה להם 3,000 ₪. זהו סכום הפיצוי או התמריץ שמציעה המדינה, כשאליו מתווסף סכום כסף נוסף שמציג את החלק היחסי באגרת הרישוי (ה"טסט" השנתי) ששולמה למדינה ושעדיין לא נוצלה על ידי בעלי הרכב.

 

 

יש תנאים מסוימים שצריך לעמוד בהם - גריטת מכוניות

כמו בכל תכנית אנו יכולים לראות כיצד יש מי שזכאי להשתתף בה וליהנות ממנה וכיצד יש כאלו שאינם עומדים בקריטריונים שנקבעו בצורה מסודרת. כך אפשר לראות כיצד גריטת מכוניות מציגה גם היא תנאים שונים שבעלי הרכבים בישראל חייבים לעמוד בהם בכדי שיוכלו להיפטר מהרכב הישן שלהם ועדיין לקבל עליו סכום כסף שלעתים הוא גבוה יותר מאשר הם היו מקבלים בעת מכירתו.

 

מי שמעוניין ליהנות מהאפשרות לגריטת הרכב שלו צריך להיות בעל רכב מעל 20 שנה כאמור, אך הרכב גם חייב להיות עם "טסט" בתוקף ולא כזה שעמד בצד מבלי שדאגו להעביר אותו את ה"טסט" השנתי. חשוב לדעת שכל עוד יש "טסט" לרכב הרי שגם רכבים שלא נמצאים ממש במצב נסיעה יכולים להיות מתאימים ולעבור גריטה כפי שהמדינה קבעה.

מאמרים מקוצעיים

גריטת מכוניות באשדוד

פחחות וצבע


קאר סנטר - גריטת מכוניות וחלקי חילוף לרכב - מחלקת הפחחות והצבע בקאר סנטר UMI מציעה לך שירותי צביעה ותיקוני פחחות ברמה הגבוהה ביותר. מחלקת הצבע, הנעזרת בתנור צבע מהמשוכללים בעולם, תחליף או תתקן כל צבע שתבחר. תנור הצבע מתאים לכל סוגי הרכבים, גם לרכבים גדולים מכשירים ייחודיים נוספים כגון מכשיר מתיחת שלדות היחיד מסוגו באזור, מבטיחים לרכבך טיפול נכון, כמו מבית היוצר. אם אתה צריך לבצע תיקוני פחחות וצביעה, בוא עם רכבך למרכז קאר סנטר UMI - אנו נדאג לכך שהרכב שלך יצא כמו חדש. המחלקה עובדת בהסדרים עם רוב חברות הביטוח. הסדרים עם חברות הביטוח, מחלקת הפחחות והצבע בקאר סנטר נמצאת בהסדר מוסכים עם מספר חברות ביטוח מובילות והן:

 

  • איילון חברה לביטוח
  • איילון UMI
  • ביטוח ישיר
  • ביטוח אישי ישיר
  • שומרה - חברה לביטוח
  • כלל - חברה לביטוח
  • מנורה - חברה לביטוח
  • מגדל - חברה לביטוחחברות ביטוח אשר איננו בהסדר איתם, ניתן תנאים של הסדר ללקוחותינו הוותיקים, כפוף לסוג הנזק. כמו כן אנו, בקאר סנטר נטפל בתביעה שלך מול צד ג´ בתנאים של הסדר. כמלומר רכב חלופי לכל תקופת התיקון תשלום דחוי ל - 90 יום.

 

גריטת מכוניות, חלקי חילוף, שרותי דרך

Lead4Shekel